Facebook počúvajknihu.sk
0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Olivovník

Napíšte recenziu k tomuto produktu

Rýchly prehľad

Audiokniha Olivovník, ktorú napísala Lucinda Riley. Vo vile Pandora číhajú tajomstvá, ktoré sa po rokoch vynárajú na povrch. Pred vyše dvadsiatimi rokmi strávila baletka Helena čarovné prázdniny na Cypre, kde mal jej krstný otec Angus prekrásnu vilu, a prežila tam aj prvú lásku. Po Angusovej smrti vilu zdedila a teraz sa s rodinou a priateľmi vracia na ostrov.

Jazyk: Slovenčina
Vydavateľ: Publixing a Tatran
Autor: Lucinda Riley
Rozprávač: Mário Zeumer
Kategória: Romantika
Typ: Audiobook
Dĺžka: 16:36 h
16,90 €

Detaily

Pred vyše dvadsiatimi rokmi strávila baletka Helena čarovné prázdniny na Cypre, kde mal jej krstný otec Angus prekrásnu vilu, a prežila tam aj prvú lásku. Po Angusovej smrti vilu zdedila a teraz sa s rodinou a priateľmi vracia na ostrov.
Helena dúfa, že tu spoločne strávia nádherné leto, no len čo otvorí dvere Pandory, zmocní sa jej čudný pocit, že práve odchýlila mytologickú skrinku plnú zla a nástrah. Pod idylickou krásou domu číhajú tajomstvá, ktoré sa po rokoch vynárajú na povrch.
Helena nikdy neprezradila oddanému manželovi Williamovi, otcovi svojich dvoch mladších detí, ani Alexovi, trinásťročnému synovi z predošlého vzťahu, kto je Alexovým otcom. Uvedomuje si, že pravda môže byť niekedy zničujúca.
Keď však stretne šarmantného miestneho vinára Alexisa, udalosti naberú rýchly spád. Helenin bystrý syn Alex nevraživo sleduje, ako Alexis dvorí jeho matke, a zmieta sa medzi pocitom, že by ju mal chrániť, a zúfalou túžbou dozvedieť sa, kto je jeho otcom. Navyše ho na nádhernom ostrove, rodisku bohyne lásky Afrodity, zasiahne Amorov šíp a chlapec sa beznádejne zaľúbi do krásnej Chloë. S rovnakou vášňou však nenávidí svojho úspešnejšieho soka Rupesa.
Olivovník je láskavý a dojímavý príbeh o tom, ako sa správame, keď sme primladí a nevieme riešiť životné situácie. Je aj o tom, ako polopravdy a klamstvá podkopávajú ľudské vzťahy, ako môže pocit viny a zrady rozdeliť aj najbližších členov rodiny a priateľov a ako láska, lojálnosť a čestnosť vytvárajú spojivo, ktoré nás podrží aj v najťažších časoch.
"Rileyová napísala ďalšiu bohato vyskladanú, presvedčivú rodinnú ságu, ktorej nechýbajú historické a kultúrne prvky z obdobia a miest do ktorých sú postavy zasadené. Poteší fanúšikov romantiky ale aj milovníkov historickej fikcie"- Library Journal on The Angel TreePreklad: Zuzana Gáliková
  1. Napíšte recenziu k tomuto produktu

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  * ** *** **** *****
Hodnotenie

Podobné produkty

Summer Flings and Dancing Dreams (EN)
A Summer of New Beginnings (EN)
The Little Shop in Cornwall (EN)
It Had to Be You (EN)
Love Forbidden (EN)
Homes and Hearths in Little Woodford (EN)
The Borrow a Bookshop Holiday (EN)
A Year at Appleyard Farm (EN)
Small Town Secrets (EN)
Revenge (EN)

Revenge (EN)

16.99 €
Addicted (EN)

Addicted (EN)

16.99 €
Deadly Obsession (EN)