Facebook počúvajknihu.sk
0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

English B1 and B2 Levels

Napíšte recenziu k tomuto produktu

Rýchly prehľad

Dynamické spracovanie základných komunikačných okruhov v zmysle cieľových požiadaviek na maturitu. Vytvorili profesionálni učitelia – učitelia priamo z gymnázií, kde dlhodobo študentov učia, pripravujú a napokon aj skúšajú v maturitných komisiách. Nahovoril Matthew Haarman, ktorý sa narodil a vyrastal v Colorade, vďaka čomu má ľahko zrozumiteľný, takpovediac neutrálny prízvuk.

Jazyk: English
Vydavateľ: Vydavateľstvo POČUJ
Autor: Marián Dudák
Rozprávač: Matthew Haarman
Kategória: Cudzie jazyky
Typ: Audiobook
Dĺžka: 5:24 h
11,50 €

Detaily

Dynamické spracovanie základných komunikačných okruhov v zmysle cieľových požiadaviek na maturitu. Vytvorili profesionálni učitelia – učitelia priamo z gymnázií, kde dlhodobo študentov učia, pripravujú a napokon aj skúšajú v maturitných komisiách.
Nahovoril Matthew Haarman, ktorý sa narodil a vyrastal v Colorade, vďaka čomu má ľahko zrozumiteľný, takpovediac neutrálny prízvuk. Matt sa priženil na Slovensko, učí na gymnáziu v Myjave a najradšej sa preháňa na bicykli po Malých Karpatoch alebo sa stará o ovocný sad a svoje včely.
Napísal Marián Dudák, ktorý nielenže dlhodobo učí na gymnáziu v Bratislave, ale niekoľko rokov pracoval aj v NÚCEMe, kde sa podieľal na tvorbe maturitných testov. Veľmi dobre preto ovláda požiadavky na slovnú zásobu, frazeológiu a gramatiku. Mariánovou veľkou láskou je filozofia a literatúra, čo mu pomohlo pretaviť učivo do pekne vyskladaných viet a vety zasa do ucelených a logických celkov.
Každá lekcia má v priemere približne 12 minút. Väčšiu časť tvorí spoločný základ pre úrovne B1 a B2, približne jednu tretinu predstavuje rozšírené učivo na úroveň B2.
Veľkou pridanou hodnotou sú užitočné rady na konci každej lekcie. Ešte raz je v nich zhrnutá základná slovná zásoba, nájdete tam odporúčané gramatické väzby či vhodné používanie časov. Mimoriadne poučné sú najčastejšie chyby a omyly, ktorých sa študenti (a nielen oni!) dopúšťajú – zlé používanie určitých a neurčitých členov, nepravidelné tvary množného čísla či bežné chyby vo výslovnosti.
Cieľom tejto učebnice nie je opakovanie krátkych fráz a viet, ale skôr naučiť sa v anglickom jazyku myslieť, uvažovať a samostatne komunikovať.
Táto nahrávka nie je len pre maturantov, ktorí majú takto všetko učivo pekne pohromade vo svojom mobile. Je určená aj pre všetkých tých, ktorí si chcú oprášiť alebo zdokonaliť svoju angličtinu, najmä pre generáciu v strednom veku, ktorá maturovala pred desiatimi, pätnástimi či dvadsiatimi rokmi. Od tých čias sa požiadavky na maturitu posunuli oveľa ďalej a sú omnoho prísnejšie. Vypočujte si, prosím, ukážku a položte si ruku na srdce. Zmaturovali by ste? Aj na jednotku?
Príjemné počúvanie.
Zoznam lekcií:

FamilyHousingHealthcareTravelling and TransportEducationPeople and NatureFree TimeFoodMulticultural SocietyFashion and ClothingSportShopping and ServicesTowns and PlacesArt and CultureBooks and LiteraturePeople and SocietyCommunicationMass MediaYoung PeopleJobs and EmploymentScience and TechnologyExamples and IdealsHuman RelationshipsSlovakiaEnglish speaking Countries

  1. Napíšte recenziu k tomuto produktu

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  * ** *** **** *****
Hodnotenie

Podobné produkty

Death and other Horrors
The Invisible Man (EN)
Mowgli´s Story (EN)
Black Beauty (EN)
White Fang (EN)

White Fang (EN)

2.89 €
Andersens Märchen (DE)
Winnetou (DE)

Winnetou (DE)

2.89 €
Don Quijote de la Mancha (ES)
Cristóbal Colón (ES)
Zorro - la máscara misterios (ES)
Leggende dell´antica Roma (IT)
Le avventure di Pinocchio (IT)