Facebook počúvajknihu.sk
0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Letný návrh

Napíšte recenziu k tomuto produktu

Rýchly prehľad

Audiokniha Letný návrh, ktorú napísala Vi Keeland. S Maxom sme sa spoznali na rande naslepo. Očaril ma šarmom a vtipom. A tie jamky na lícach! Presne takéto rozptýlenie som po rozchode potrebovala. Nadšenie však trvalo len do chvíle, keď sa uprostred konverzácie dostavil ten pravý. Ukázalo sa, že Max si ma len náhodou všimol v podniku, kde som čakala na spoločnosť, a využil to. Neviete si predstaviť to sklamanie!

Jazyk: Slovenčina
Vydavateľ: Publixing a IKAR
Autor: Vi Keeland
Rozprávač: Michaela Husárová, Mário Zeumer
Kategória: Romantika
Typ: Audiobook
Dĺžka: 9:22 h
12,95 €

Detaily

S Maxom sme sa spoznali na rande naslepo. Očaril ma šarmom a vtipom. A tie jamky na lícach! Presne takéto rozptýlenie som po rozchode potrebovala. Nadšenie však trvalo len do chvíle, keď sa uprostred konverzácie dostavil ten pravý. Ukázalo sa, že Max si ma len náhodou všimol v podniku, kde som čakala na spoločnosť, a využil to. Neviete si predstaviť to sklamanie!
Pred odchodom mi dal Max lístok na hokejový zápas, keby mi vraj dohodnuté rande nevyšlo. Hodila som vstupenku do kabelky a pokúsila sa dať tomu druhému nešťastníkovi šancu. Márne.
Cestou domov som teda zašla na zápas. Nikto si však ku mne neprisadol. Ďalšie sklamanie. Tesne pred koncom tretiny však jeden z tímov skóroval a celá aréna vyskočila od radosti. Kamera nasnímala tvár vysmiateho hokejistu. Stuhla som. Uhádli ste: spoznala som ho podľa jamiek na lícach. Nuž a takto sa začalo moje dobrodružstvo s Maxom Yearwoodom. Navrhol mi, aby sme spolu strávili leto a užili si. Dobrý plán, však? Lenže viete, čo sa hovorí o plánoch…
  1. Napíšte recenziu k tomuto produktu

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  * ** *** **** *****
Hodnotenie

Podobné produkty

The Lily Garden (EN)
It Had to Be You (EN)
Love Forbidden (EN)
Homes and Hearths in Little Woodford (EN)
The Borrow a Bookshop Holiday (EN)
A Year at Appleyard Farm (EN)
Small Town Secrets (EN)
Revenge (EN)

Revenge (EN)

16.99 €
Addicted (EN)

Addicted (EN)

16.99 €
Deadly Obsession (EN)
Lovers and Liars (EN)
Trinity (EN)

Trinity (EN)

16.99 €